READING

warte przeczytania vol. 1 (PL)

warte przeczytania vol. 1 (PL)

Czy to do porannej kawy/herbaty, czy przed snem, przygotowaliśmy dla Was kilka przyjemnych pozycji do lektury. Tym samym zaczynamy cykl wpisów pod tytułem warte przeczytania. Schemat jest Wam  na pewno znajomy tj. regularnie będziemy dzielić się tym, co niedawno czytaliśmy i co jest naszym zdaniem warte uwagi i godne polecenia. Będzie o podróżach, życiu, przygodach, książkach i pewnie troszkę o jedzeniu. Co tu więcej opowiadać, zaczynamy!

#1 Tym, którym marzy się Ameryka i trochę słońca w listopadzie, do gustu na pewno przypadnie relacja Uli (znanej wszystkim jako The Adamant Wanderer) z road trip’u po Stanach. Nam jak do tej pory najbardziej podobał się fragment z Oregonem w tle.

foto: www.adamantwanderer.com

foto: www.adamantwanderer.com

#2 Jeśli szukacie dobrych prezentów gwiazdkowych, albo zwyczajnie lubicie gotować i myślicie o kolejnej książce kucharskiej do kolekcji, zerknijcie na recenzje książkowych nowości Elizy Mórawskiej, czyli Whiteplate. Swoją drogą, na naszej liście kulinarnych nowości jest najnowsza książka Elizy – “Na zdrowie”.

foto: www.whiteplate.com

#3 Od jakiegoś czasu śledzimy bloga o wdzięcznej nazwie Słodka Bułka. Tym razem opowiadają o naszym rodzimym kawowym podwórku.
Tak, tak w Polsce też mamy palarnie kawy i to nie byle jakie, sprawdźcie sami.

a2

foto: www.slodkabulka.pl

#4 A może jesteście ciekawi, jak wygląda wulkan, skąpany we mgle gęstej jak mleko.
Dzięki przepięknej relacji Na lewo od centrum, sami możecie się przekonać, że dla takiego widoku, warto zerwać się z łóżka nawet przed świtem.

foto: www.nalewoodcentrum.pl

foto: www.nalewoodcentrum.pl

#5 Na koniec coś, z czego sami jesteśmy dumni. Jakiś czas temu zostaliśmy zaproszeni przez Angelikę z A Dreamer’s Life do bardzo ciekawego projektu jakim jest Blogerski Przewodnik po świecie. Znajdziecie tam min. przewodniki po naszym Vancouver, przewodnik po Kopenhadze od starczewska.com, Brukseli od wellbelicious.com , Bornemouth od veganisland.pl i tekst o najlepszych kawiarniach na świecie od glodnyswiata.pl. 

foto: everydayroutes.com

foto: everydayroutes.com

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasz nowy cykl, a niebawem na blogu ukaże się kolejna część naszych Montrealskich przygód.

Do następnego razu!

 


INSTAGRAM
follow us on instagram