warte przeczytania vol. 3 (PL)

Od ostatniego zestawienia minęło już trochę czasu, a że ostatnio trafiliśmy na kilka ciekawych artykułów/ postów, to przyszedł czas na trzecią odsłonę naszego małego cyklu. Dziś będzie bardzo podróżniczo, pewnie dlatego że nasze myśli pochłania między innymi planowanie kolejnych podróży i szukamy nowych inspiracji! Tak czy inaczej, przed Wami nasza subiektywna 5 wartych przeczytania.

#1 Całkiem niedawno pisaliśmy dla Was o pięknych podróżniczych magazynach. Dziś podsyłamy Wam wywiad z założycielką jednego z nich – Sereną Guen. Jej historia pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Image via Matthew K. Firpo

 

#2 Trochę o Ameryce i o tym jak przetrwać spanie w samochodzie ze sporą dawką humoru przeczytacie u nieśmigielskiej. W tym odcinku Wielki Kanion, Park Sekwoi i parkingi pod Wallmart’em.

Image via niesmigielska.com

 

#3 Kanada zazwyczaj kojarzy się nam z wieczną zimą, lasami, górami i niedźwiedziami. Berliński fotograf Maximilian Virgili pokaże Wam trochę inny obraz kraju klonowego liścia.

Image via Maximilian Virgili

 

#4 Pierwszy raz w knajpce Izakaya byliśmy w Montrealu i spodobało nam się tak bardzo, że w każdym odwiedzonym mieście szukaliśmy takich miejsc. O tym czym jest prawdziwa Izakaya pisze (tutaj) Aleksandra Bogusławska z Dużych Podróży.

Image Aleksandra Bogusławska (duze-podroze.pl)

 

#5 O Irańskiej Keszm i przepięknej dolinie Stars Valley zdobytej szturmem przez Paulinę z Obrazki Blondynki przeczytacie w jednym z jej ostatnich postów.  Warto zerknąć chociażby ze względu na genialne zdjęcia Pauliny! 

Image Paulina Wierzgacz (obrazkiblondynki.pl)


RELATED POST

INSTAGRAM
follow us on instagram