O nas

Jesteśmy podróżnikami, digital nomadami, fotografami, a przede wszystkim miłośnikami ramenu!

Po latach wspinania się po szczeblach kariery w świecie marketingu i reklamy, stwierdziliśmy, że świat ma o wiele więcej do zaoferowania niż biurko, niewygodny fotel i przeciętną kawę w biurze, przez 8 godzin dziennie, do końca naszego zawodowego życia.

Na szczęście myślimy podobnie, dlatego spakowaliśmy wszystko co mamy i przeprowadziliśmy się na drugi koniec świata, żeby podróżować po Kanadzie. I tak wszystko się zaczęło. Od tego czasu pracujemy zdalnie i w ciągu trzech lat mieszkaliśmy w ponad 20 miastach na trzech kontynentach.

Dobrze czujemy się zarówno w wielkich metropoliach takich jak Tokio, czy Nowy Jork jak i w maleńkich górskich miasteczkach, jak Banff, czy Canmore.  

Chcemy pokazać, że podróżowanie to niesamowita przygoda i zarazem wielki przywilej. Znajdziecie tu przemyślane przewodniki pełne lokalnych ciekawostek, dzienniki z podróży i niezliczoną ilość zdjęć z różnych zakątków świata.

Everyday routes to też miejsce, gdzie dzielimy się z Wami poradami o tym w jaki sposób podróżować świadomie i odpowiedzialnie, tak aby nasza planeta mogła służyć kolejnym pokoleniom.

Dołączcie do nas!

Zosia i Ruben